Čištění a nátěry střech Olomouc

Čištění a nátěry fasád a střech bytových domů Olomouc

Odstraňte škodlivé a nebezpečné plísně

Nečistoty z atmosféry a organické látky vytvářejí na povrchu izolovaných fasád vrstvu, která je odstranitelná pouze s použitím speciálních chemikálií. Pravidelné mytí fasád každých 3 až 5 let pomáhá předcházet vzniku plísní tím, že odstraňuje prachové částice, jež poskytují ideální prostředí pro jejich růst. Pokud se již na fasádě objeví zelený nebo černý organický nános, je nutný zásah. Částice plísní z fasády mohou proniknout do dýchacího systému, což kromě estetického znehodnocení budovy může způsobovat i zdravotní problémy. Čím rychleji je podniknut zásah, ideálně ve formě preventivního mytí nebo aplikace protiplísňového nátěru, tím efektivnější je celý proces čištění. S postupem času mohou řasy a plísně poškodit ochranný nátěr izolace, který je poté nutné nákladně obnovit, někdy dokonce i s celou fasádou.

Čištění fasád bytových domů Olomouc
Čištění fasád bytových domů Olomouc
Čištění fasád bytových domů Olomouc

Stavění lešení je časově a finančně náročné, proto používáme pro čištění, nátěry a opravy fasád bytových domů horolezeckou techniku a vysokozdvižné plošiny. Tím vám ušetříme čas i peníze. Každý případ nejprve pečlivě analyzujeme a poté navrhneme nejvhodnější řešení.

– Mytí, čištění, nátěry fasád a střech
– Protiplísňové nátěry
– Odstranění volných částí fasád
– Zabezpečení volných částí fasád sítěmi
– Ochrana proti ptactvu
– Výškové práce

Nátěry fasád realizujeme obvykle za pomoci vysokotlakých stříkacích zařízení. Nejprve očistíme fasádu vysokým tlakem vody, následně ochráníme okna, teprve poté provádíme penetraci a nástřik. V případě potřeby natřeme i parapety a ostatní klempířské prvky. Při realizaci nestavíme lešení!

Chcete si nechat vyčistit fasádu či střechu od mechu, plísní nebo lišejníků? Neváhejte a kontaktujte nás ještě dnes.

Působíme především ve městech Olomouc, Prostějov, Přerov, Litovel, Mohelnice, Uničov, Šternberk, Brno, Zlín, Ostrava a okolí.
Zakázky většího rozsahu realizujeme po celé České republice.

Můžete nás sledovat i na facebooku

Máte-li dotaz, vyplňte prosím formulář a my Vám odpovíme.

Kontaktuje nás pro získání návrhu optimálního řešení pro Vaši střechu!

Čištění a nátěry střech realizujeme převážně ve městech Olomouc, Prostějov, Přerov a okolí.
Zakázky většího rozsahu provádíme po celé České Republice.

NEJLEPŠÍ ŘEŠENÍ PRO VAŠI STŘECHU V OLOMOUCI a okolí!